Cześć,
 
Cieszę się że zainteresowała Cię nasza firma. Nazywam się Maciej Urbański i od 2008 roku prowadzę firmę Contrologic. Formalnie to już ponad 15 lat, ale cała przygoda z techniką zaczęła się znacznie wcześniej. Ale nie zaczęła się sama, tylko dzięki mojemu Tacie, z którym spędzałem czas w warsztacie, majstrując przy różnych sprzętach, próbując coś naprawić, a czasem tylko nie popsuć:) Wspaniałe czasy!
 
W szkole podstawowej, zafascynowałem się elektroniką studiując łamy „Radioelekronika” i „Młodego Technika” – tak to były czasy przed internetowe. Zaczęło się tworzenie układów elektronicznych, trawienie obwodów, lutowanie płytek i uruchamianie tego, więc bez wahania wybrałem Technikum Elektroniczne, a dalej na Politechnikę. Po uczelni z każdym rokiem kolekcjonowałem doświadczenia, pracując w mniejszych i większych zakładach, w działach utrzymania ruchu, inżynierii i konstrukcji. To dało mi o wiele szersze spojrzenie na technikę, wykraczające znacznie dalej poza automatykę przemysłową.
 
Przez te lata widziałem jak wiele rozwiązań w maszynach pozostawia wiele do życzenia i wymaga modyfikacji i udoskonaleń. I to właśnie w Contrologic robimy, a działając zespołowo, rozwiązaliśmy kilkaset konkretnych problemów technicznych. Nasze pomysłowe rozwiązania działają i zaspokajają oczekiwania klientów, co daje nam wielką satysfakcję z włożonej pracy.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc